SSL POINT Nedir?

AVM, restoran, cafe, bar, park, havuz, oyun sahaları veya toplantı odaları gibi muhtelif mekanlarda müşterileriniz, konuklarınız veya mekan sakinleriniz için hızlı ve kesintisiz kablosuz internet erişim platformudur.

Neden SSL-Point?

5651 No’lu Yasaya Uygun Altyapı

5651 no’lu yasa gereği internet hizmetini paylaştığınız kullanıcıların kayıt altına alınması ve 1 yıl süreyle saklanması zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm bu yükümlülükler için gerekli olan altyapı ve işgücü yatırımına gerek duymadan, hukuki tüm sorumluluklarınızı SSL POINT üstlenmektedir.

Sıfır İlk Yatırım Maliyeti

SSL POINT hizmetiyle, kesintisiz ve sorunsuz bir internet erişimi için bir yatırım bütçesi ayırmanıza gerek kalmaz; tüm teknolojik donanım güncellemesiyle birlikte, gereken tüm maliyetler SSL POINT tarafından karşılanır ve hizmetinize sunulur.

Donanım İzleme & Bakım

SSL POINT hizmetiyle tarafınıza sunulan tüm altyapı donanımı 7 gün 24 saat izlenmektedir. Olası cihaz arızalarında yerinde müdahale yapılarak, arızalı cihazlar için anında değişim gerçekleştirilmektedir.

7/24 Son Kullanıcı Çağrı Merkezi

SSL POINT üzerinden internete erişen kullanıcılarınız, internet erişimi ile ilgili her türlü problemde SSL POINT tarafından sunulan ve 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirler.

Avantajları neler?

SSL-Pointi emsallerinden ayıran birkaç neden

Kotasız internet
Kesintisiz İnternet , Zemin farkı olmaksızın en yüksek hızda İnternet.
Mekanınıza uyum sağlayacak modern görünümlü ve çok az yer kaplayan bir cihaz.
Kolay üyelik , inanılmaz fiyat avantajı.
Image