SSL POINT Nedir?

Yerli mühendis yazılım ile karşımıza çıkan SSL-Point, son dönemlerde giderek artan bir ilgi ve merak ile müşterilerin ilgilisini çekmeye devam etmektedir. Ülkemizde yazılım ve donanım alanında önemli bir yere sahip olan Hükümdar Bilişim güvencesi ile tasarlanan yazılım, farklılığı ile dikkat çekmektedir. SSL Point olarak hedeflenen temel amaçlar ve elde edilen kazanımlar ise şu şekilde sıralanabilir;

  •  Restoran, park, kafe, havuz ve oyun alanı gibi kamuya açık ortak kullanım alanlarında veya kişiye ait toplantı bölgelerinde internet paylaşım özelliği sunar,
  •  Hızlı ve kesintisiz ağa bağlanma seçenekleri sayesinde, internet paylaşımına yerli bir imza,
  •  Kotasız internet paylaşımının, konuklarla paylaşımı,
  •  Alan farkı yaşamadan, hızlı ve yüksek kalitede internet keyfinin sürdürülebilirliği,
  •  Gerekli ağ bağlantılarının mümkün olan en hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilmesi,
  •  Ücret kolaylığı ve kolay üyelik desteği sayesinde ulaşılabilirlik,
  • Mekan konseptine uygun olacak tarzda modern ve küçük boyuta sahip cihaz

Tüm kolaylıkları ve üstün özellikleri sayesinde, iş yeri, özel toplantı alanları, kişiye özel alanlarda, SSL- Point farkıyla internet ağınızı daha güvenli ve paylaşılabilir seviyeye getirmek mümkündür. Yerli mühendislik şirketi Hükümdar Bilişim A.Ş. garantisi ve yerli mühendis özverisi ile tasarlanan sistem hakkında tereddüt göstermeksizin kurulum talebiniz beklenmektedir.

Neden SSL-Point?

Yerli yazılım desteği ve milli imza, SSL-Point adlı internet paylaşım platformunu öne çıkartan temel özellikler arasında yer almaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji, bilginin büyük bir hızla akışına katkı sağlamaktadır. Bilgiden maksimum düzeyde yararlanmak için, yerli içeriklerin kullanılması büyük önem taşımaktadır.

SSL- Point bu noktada, Pazar ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanarak, kullanıma sunulmuştur. Günümüzün son teknik gereksinimlerine gereken cevabı verebilmektedir. Bununla birlikte, ağ bağlantısı sırasında ağ güvenliği, kamusal düzen yasalarına uygun önlemler de alınarak sağlanmaktadır. Böylece bilgi güvenliği kanuni çerçevede tesis edilebilmektedir.

Siz henüz, yeni kurmuş olduğunuz kafenizde müşterileriniz ile internet ağı paylaşımına sahip altyapıya haiz değil misiniz? Tedirgin olmayınız, SSL Point ile tüm ihtiyaçlarınız büyük bir hassasiyet ile karşılanmaktadır. Üstelik mevcut ağ kurulum ücretleri ile piyasada oldukça özel ve uygun fiyat garantisi müşterilere sunulmaktadır.

SSL Point’ i Denemek İstiyorum!

Üstün özelliklere sahip olan internet paylaşım platformu SSL Point’ i kullanarak deneyim kazanmak isteyenlere özel olarak, 14 gün süreliğine ücretsiz deneme üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. Memnun kaldığınız taktirde daha uzun süreli veya sürekli üyelik talebinizi iletebilirsiniz. SSL Point ile eşsiz bir internet bağlantı deneyimi sizleri beklemektedir.

Avantajları neler?

SSL-Pointi emsallerinden ayıran birkaç neden

Kotasız internet
Kesintisiz İnternet , Zemin farkı olmaksızın en yüksek hızda İnternet.
Mekanınıza uyum sağlayacak modern görünümlü ve çok az yer kaplayan bir cihaz.
Kolay üyelik , inanılmaz fiyat avantajı.
Image