Ücretsiz Keşif

Piyasada var olan yapıda , kullanılan mekan büyüklüğü, şekli veya biçimi hakkında hiçbir detay önemine takılmadan tek bir standart modem ile hizmet sağlanmaktadır. SSL POINT uzman ekip ve kurulumdan sorumlu arkadaşların yapacağı ücretsiz keşif ile mekanınıza en uygun modem seçeneklerini size sunuyor olacağız.

5651 No’lu Yasaya Uygun Altyapı

5651 no’lu yasa gereği internet hizmetini paylaştığınız kullanıcıların kayıt altına alınması ve 1 yıl süreyle saklanması zorunluluğu bulunmaktadır.

7/24 Çağrı Merkezi

SSL POINT üzerinden internete erişen kullanıcılarınız, internet erişimi ile ilgili her türlü problemde SSL POINT Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirler.

Sıfır İlk Yatırım Maliyeti

SSL POINT hizmetiyle, kesintisiz ve sorunsuz bir internet erişimi için bir yatırım bütçesi ayırmanıza gerek kalmaz

Donanım İzleme & Bakım

SSL POINT hizmetiyle tarafınıza sunulan tüm altyapı donanımı 7 gün 24 saat izlenmektedir. Olası cihaz arızalarında yerinde müdahale yapılarak, arızalı cihazlar için anında değişim gerçekleştirilmektedir.

Ücretsiz Kurulum

Piyasada var olan yapıda böyle bir hizmetin mekana kurulumu için en az 50$ ile en fazla 300$ arasında binanın veya mekanın büyüklüğüne göre kurulum hizmet bedeli alınmaktadır. SSL POINT ile bina, mekan farketmeden hiçbir kurulum ücreti alınmamaktadır.

Image

ÇEKİM GÜCÜ

PİYASADAKİ

Piyasada var olan yapıda , kullanılan mekan büyüklüğü, şekli veya biçimi hakkında hiçbir detay önemine takılmadan tek bir standart modem ile hizmet sağlanmaktadır. Bu sağlanan modemin çekim gücü en max. 120metre.

SSL POINT

SSL POINT ; Mekan büyüklüğü ve önemine göre uygun modem belirlenerek hizmet sağlanmaktadır. SSL POINT modem ile çekim gücü 1,50KM

KOTA ve HIZ

PİYASADAKİ

Piyasada var olan yapıda , verilen internet hizmetin mekanın ziyaretçi sayısına bakılmaksızın sabit max. 20 kişilik free wifi vermekte. Ziyaretçi sayısı 20olduğunda ise internet tüm kişilerde çok ciddi yavaşlayarak ilerlemekte. Çünkü verilen kota ve internet paketi sınırlı.
SSL

SSL POINT

SSL POINT ; Verilen internet hizmetin sağlandığı mekandaki ziyaretçi sayısına bakılarak modem ve internet paketi belirlenmekte. En az 60 en fazla 120 kişi aynı anda hız kaybı yaşamadan sınırsız internet paketi. İnternet kalitesi kişi sayısı gözetmeksizin her zaman yüksek.

HİZMET BEDELİ

PİYASADAKİ

Piyasada var olan yapıda , kullanılan mekan büyüklüğüne göre aylık hizmet bedeli belirlenir. Piyasadaki hizmet bedeli; Tek katlı mekan için aylık hizmet bedeli 250$-720TL iken , 4 katlı mekan için hizmet bedeli aylık 1.000$2.880 TL + KDV olacak şekilde fatura edilmektedir. (bir şube sayısına göre )

SSL POINT

SSL POINT ; Mekan büyüklüğü ve önemine göre aylık hizmet bedeli belirlenir. SSL POINT hizmet bedeli ; Tek katlı mekan için hizmet bedeli Aylık 300 TL , 4 katlı mekan için hizmet bedeli aylık 600+KDV olacak şekilde fatura edilmektedir. ( bir şube sayısına göre)